קניתם דירה בבניין משותף ואתם מעוניינים לשמור על הערך שלה לאורך השנים? אתם לגמרי צודקים. בישראל, כפי שכולנו יודעים, מחירי הנדל"ן מאוד גבוהים. לכן, אם כבר הצלחתם לעמוד בעלויות ולקנות דירה, ברור שתרצו לשמור עליה ועל הערך שלה. מה שכן, לא תמיד אנשים מבינים שערך הדירה תלוי גם בערך הבניין ובמצב שלו. לכן חשוב מאוד לעשות ביטוח בניין משותף, כי עם ביטוח בניין תוכלו להיות רגועים ולדעת שגם השטחים החיצוניים והמשותפים באמת מתוחזקים כמו שצריך. יש היום מספר רב של חברות ביטוח שאליהן תוכלו לפנות ושמהן תוכלו לקבל שירות. לכן, אם חשוב לכם לדעת שעשיתם בחירה נכונה ושיש לכם על מי לסמוך, כדאי יהיה לבחור את חברת הביטוח הכי טובה שקיימת.

 

החשיבות של ביטוח נרחב

 

כשמדברים על ביטוח בניין משותף צריך להבין שיש אפשרות לעשות ביטוחים מסוגים שונים. מצד אחד, זה יכול להיות ביטוח שמממן שיפוצים שנגרמו בגלל נזקים שונים כמו הצפה, שריפה ועוד. מצד שני, אתם גם יכולים לעשות ביטוח בניין משותף שיש לו אינספור הרחבות ושכולל, למשל, גם את התחזוקה השוטפת של הבניין. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שתצאו מרוצים ושאתם עושים בחירה נכונה גם מבחינה כלכלית, בהחלט כדאי יהיה לבדוק גם את אופציית ההרחבות. בבואנו להבין איך שומרים על ערך הבניין, אנחנו רואים שיש צורך להשקיע בכמה מישורים שונים. למשל:

 

  • התחזוקה השוטפת של הבניין
  • שיפור של מערכות קיימות
  • שיפוצים שצריך לבצע מידי פעם
  • תחזוקה שמטרתה למנוע צרות גדולות יותר

 

ולכן, אם תוכלו לעשות ביטוח בניין משותף שיכלול למעשה את כל המצבים והשירותים האלה, זה בפירוש כדאי. רק כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שאתם למעשה עושים הכול כדי שבסופו של דבר הבניין יתוחזק והערך שלו יישמר לאורך השנים.

ביטוח בניין משותף

מהם הקריטריונים הכי חשובים שיש לבחירת חברת ביטוח?

 

רוצים לעשות ביטוח בניין משותף אך אתם לא יודעים אל מי לפנות? אתם לא לבד. רוב האנשים שחיים בבניינים משותפים ורוצים לעשות ביטוח רוצים גם לדעת על איזה מחירים מדובר ובאיזו חברת ביטוח כדאי לבחור. חשוב לזכור שאומנם המחיר הוא פקטור משמעותי, אך זה לא הדבר היחיד שצריך להתייחס אליו. יש לבדוק עוד נתונים משמעותיים, כמו למשל: עד כמה חברות הביטוח שאליה אתם עומדים לפנות באמת מומלצת? והאם זו חברה שתוכלו לסמוך עליה? במידה וכן קורה נזק רציני לבניין, תוך כמה זמן תקבלו עזרה? ומה היא כוללת? חשוב להבין שיש חברות ביטוח שבסופו של דבר לא ממש עומדות במה שהן מציעות ללקוח ומבטיחות לו. לכן, אם יש באפשרותכם לבדוק את הדברים לעומק ולוודא שאתם כן בוחרים בחברה אמינה וטובה, כמובן שרצוי לעשות זאת.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.