ביטוח מבנה – הביטוח שיאפשר לכם לישון בשקט

אנחנו עובדים קשה, חוסכים כסף לאורך שנים ובסופו של דבר עושים את הצעד המתבקש: פונים אל הבנק ומבקשים הלוואה כדי לקנות דירה. הדירה הזאת הופכת להיות אחד מהדברים הכי משמעותיים שיש לנו בחיים, והסיבה לכך ברורה, שכן השקענו בה את כל ההון שהיה לנו וגם התחייבנו לשלם עליה לאורך שנים. זו הסיבה שבגללה נרצה לעשות כל מה שאפשר כדי לשמור עליה וכדי להגדיל את הסיכוי שאפילו אם משהו נוראה יקרה, נוכל לפחות לקבל פיצוי.

 

תוהים איך עושים זאת? מחפשים את הדרך הכי טובה שיש? חשוב להבין: ביטוח מבנה זו הבחירה הנכונה. למעשה, במסגרת ביטוח מבנה תוכלו להיות בטוחים שאפילו אם יגרם נזק בגלל רעידת אדמה, הצפה, שיטפון או בגלל כל סיבה אחרת, לפחות תוכלו לקבל פיצוי כלכלי. אומנם זה נכון שאולי הזיכרונות שלכם יהרסו וכל מה שהיה לכם בדירה לא יעמוד בנזק החמור, אך לפחות מבחינה כלכלית תוכלו להיות בטוחים שתקומו על הרגליים בלי יותר מידי קשיים.

למה כדאי להוסיף עוד תוספות שונות לביטוח?

אם תחשבו על זה לפני שאתם עושים ביטוח מבנה, תגלו שלמעשה לא רק המבנה עצמו שווה כסף, אלא גם כל מה שיש בתוכו. למשל: אם השקעתם הון עתק בכל המכשירים החשמליים שלכם, ברור שיש להם ערך כלכלי רב. זה נכון גם לגבי חפצי ערך פרטיים, לגבי הריהוט ולגבי אינספור סוגים אחרים של רכוש שיכולים להיות משמעותיים עבורכם.

לכן, אם במסגרת אותו ביטוח מבנה שאתם חושבים לעשות תוכלו להכניס גם את ביטוח התכולה, איפה כאן הדילמה בכלל? אם כל זה לא מספיק, נסו לחשוב גם על מקרים של תאונה לצד ג'. זה לא משנה אם זה אורח, שליח או שכן, כי בכל מקרה, אם אדם כלשהו יעבור תאונה אישית בשטח שלכם, אתם תהיו האחראים לכך. לכן, רגע לפני שאתם חותמים על פוליסת ביטוח מבנה, בהחלט כדאי יהיה גם להכניס לפוליסת הביטוח את ההרחבות האלה.

כמה תשלמו בסופו של דבר על הביטוח?

זו הפעם הראשונה בחייכם שבה אתם חושבים לעשות ביטוח מבנה? רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם ומה למעשה יכול להשפיע על המחיר? אתם לא לבד ואתם צודקים. מדובר על ביטוח שילווה אתכם אחר כך לאורך שנים רבות ולכן, אם אתם יכולים לבחור בחברת ביטוח שתיתן לכם הצעת מחיר טובה ולא מוגזמת מידי, כמובן שזה רצוי.

מצד שני, לבחור בהצעה שנראית אטרקטיבית מידי ביחס להצעות בשוק זה גם עלול להיות בעייתי, כי עלול להיות שזה יגיע מחברת ביטוח שאינה מספיק אמינה. ישפיעו על המחיר לא רק השאלה מאיזו חברת תקבלו הצעה, אלא גם מה השטח של הנכס ועד כמה תרצו שהביטוח יהיה מורחב.

 

ביטוח מבנה – הביטוח שיאפשר לכם לישון בשקט
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
עלות ביטוח צד ג לבניין
עלות ביטוח צד ג לבניין

עלות ביטוח צד ג לבניין מגורים הוא פקטור חשוב להגנה מפני הנטל הכלכלי של פיצוי נזקים, נזקי גוף, הרס ומעשי ונדליזם. מומלץ בכל בניין מגורים שיהיה ביטוח כזה. הביטוח מספק

קרא עוד »
מה כולל ביטוח מבנה
מה כולל ביטוח מבנה

מתוך לא מעט צעדים משמעותיים ומרגשים שאדם יכול לעשות בחייו, אין ספק שלקנות נכס זה רגע שאי אפשר להתעלם ממנו. רוב האנשים אומנם מסתפקים בקניית דירה קטנה למגורים, אך חלק

קרא עוד »

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף