הכול על ביטוח בית משותף

אתם שייכים לאותם האנשים שחלמו לגור בבית פרטי? בסופו של דבר קניתם גם אתם דירה בבניין משותף? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים: איך מגנים על מה שיש לנו? אין היום אדם שלא קונה דירה וגם עושה ביטוח, וחשוב שתבינו: זה אותו הדבר גם לגבי הבית המשותף כולו. למעשה, בבית משותף יש לא מעט שטחים משותפים שלמעשה נמצאים תחת האחריות של כל בעלי הדירות באותו בית משותף. זה יכול להיות הלובי, המדרגות, המעלית, המחסנים או כל דבר אחר. למעשה, זה כולל גם את הקירות ואפילו את התקרה. לכן חשוב שתבינו: הדרך היחידה שבה תוכלו לישון בשקט, היא אם תעשו ביטוח בית משותף. לכן זה לא משנה למה עד היום לא עשיתם ביטוח כזה, כי מה שחשוב זה לעשות ביטוח כזה כמה שיותר מהר.

החשיבות של ביטוח בית משותף וכל הסיבות לעשות אותו עוד היום

כשמדברים על ביטוח בית משותף מדברים על ביטוח שמגן על כולם. למעשה, בכל אזור משותף בבית שלכם שבו יקרה נזק כלשהו – לא תצטרכו לממן את תיקון הנזק בעצמכם. נניח שיהיה שטפון כלשהו שיפגע בקירות הלובי של הבית המשותף. מה תעשו במצב כזה? מי אחראי לתקן את הנזק הזה? שימו לב והפנימו: אם לא יהיה לכם ביטוח בית משותף, כל אחד ואחד מהשכנים יצטרך לשלוף מהכיס הפרטי שלו כסף כדי לתקן את הנזק. כולנו יודעים שתיקון של נזקים כאלה יכול לעלות לא מעט. לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם שוברים חסכונות וגם נכנסים לוויכוחים אינסופיים עם השכנים, ברור מדוע חשוב לעשות ביטוח בית משותף. בנוסף, חשוב להבין שלא כדאי לדחות את הביטוח הזה. אנחנו לא יודעים מה יוליד יום ומה יקרה לנו מחר. לכן רצוי להעלות את העניין הזה לדיון מול הדיירים האחרים בבית כבר עכשיו, כי כך תוכלו לחתום על פוליסת הביטוח בהקדם.

מי ישלם על הביטוח?

מטבע הדברים, אם מדובר על ביטוח שמיועד לבית המשותף כולו, הרי שכל בעלי הדירות בבית המשותף יצטרכו לשאת בעול הביטוח. זה למעשה גם מה שהופך את הביטוח הזה לאטרקטיבי כל כך, כי זה לא שרק אתם בעצמכם צריכים לשלם עליו. משמעות הדברים היא שאחרי שתקבלו הצעת מחיר עבור ביטוח בית משותף, תוכלו לחלק אותה במספר הדיירים שיש בבית המשותף. כך תבינו כמה עליכם לשלם ותראו שבסופו של דבר, זו לא התחייבות כלכלית גדולה מידי. רוצים להוזיל עוד יותר את עלות הביטוח? זה הזמן לעשות השוואת מחירים. יש היום אתרים שיוכלו לעזור לכם בעניין הזה מהר מכפי שאתם חושבים. לכן, אם תוכלו לחסוך בעלות של הביטוח החשוב הזה וגם לקבל תמורה מלאה עבור הסכום שתשלמו, למה לחשוב פעמיים?

הכול על ביטוח בית משותף
תוכן עניינים

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף