לאחרונה הבנתם שלא תהיה לכם שום ברירה אחרת, אלא לקחת משכנתא כדי לקנות דירה? אתם לא יודעים איך להתמודד עם ההלוואה הענקית הזאת וחוששים מאינספור תסריטים שעלולים להתרחש? אם כך, אתם לא לבד. החשש מפני ההלוואה הגדולה מלווה כמעט כל אדם שלוקח משכנתא, והאמת היא, שגם הבנק שנותן לכם את המשכנתא חושש. הוא חושש מדבר אחד: שלא תשלמו לו את מה שהתחייבתם.

למעשה, הוא חושש מהמצב שבו תיקחו משכנתא, תלכו לעולמכם לפני שתסיימו לשלם הכול ואז הבנק יישאר עם בעיה. זו בדיוק הסיבה שבגללה בישראל ביטוח משכנתא הינו ביטוח שחובה לעשות, שכן מדובר על חוק של ממש. מצד שני, ממש כפי שקורה לגבי ביטוחים אחרים, אנחנו רואים שגם כאן יש מחירים מגוונים ולכן ביטוח משכנתא השוואת מחירים זה משהו ששווה להשקיע בו כמה רגעים.

כל מה שחייבים לברר כשעושים השוואה בין ביטוחים

החלטתם לא לוותר על ביטוח משכנתא השוואת מחירים? אם כך, לא רק שאתם צודקים, אלא למען האמת, כדאי יהיה לברר עוד כמה דברים ולעשות עוד כמה השוואות בין חברות הביטוח. למשל, מה בדיוק הביטוח כולל? ובאיזה מצבים בדיוק הוא מכסה? האם, למשל, אם תישאר יתרה אחרי תשלום סכום ההלוואה, מוטבי המבוטח הרשמים בפוליסה יקבלו אותה? והאן אתם יכולים להוסיף כל מיני תוספות חשובות ומשמעותיות לביטוח הזה?

לדוגמה, האם אפשר להוסיף לביטוח המשכנתא ביטוח מפני נזקים למבנה עצמו? כמו נזקי אינסטלציה או חשמל? אם אתם כבר משקיעים זמן ואנרגיה בנושא של ביטוח משכנתא השוואת מחירים, חשוב שתבררו הכול. מדובר על ביטוח שאתם עומדים לשלם לאורך שנים רבות, ממש כפי שאתם עומדים לשלם את המשכנתא עצמה, ולכן, אם יש לכם אפשרות לברר ולבחור את מה שהכי טוב עבורכם, מה פתאום שתוותרו על כך?

למה כדי להשקיע בהשוואת מחירים בין ביטוח משכנתא ?

איזה פרמטרים יוכלו לעזור לכם לבחור חברת ביטוח טובה?

אם מה שמטריד אתכם זו השאלה באיזו חברת ביטוח לבחור, אפשר להבין ללבכם. יש היום הרבה מאוד חברות ביטוח שמציעות לכם לעשות ביטוח משכנתא, כולל לא מעט תוספות שונות, ולכן טבעי שתרצו לדעת מי מהן הכי טובה. לכן, לא רק שכדאי לעשות ביטוח משכנתא השוואת מחירים, אלא כדאי לבדוק גם דבר או שניים אודות חברת הביטוח עצמה ולא רק אודות הפוליסה שהיא מציעה לכם.

למשל: האם זו חברה שקיימת כבר שנים רבות? כמה לקוחות יש לה? והאם זו חברה שתוכלו למצוא לגביה לא מעט חוות דעת טובות? האם זו חברה שמעמידה לרשות הלקוחות שלה שירות 24 שעות ביממה? אתם לא באמת יכולים לדעת מראש מתי תזדקקו לשירותי חברת הביטוח שלכם ולכן אם אפשר לבחור חברה שתמיד זמינה ללקוח, זה כמובן עדיף.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.