למה כדאי שתעשו ביטוח קריסת בניין?

לקנות דירה זה סוג של חלום שמשותף כמעט לכל הישראלים. אין מישהו שלא היה רוצה שתהיה לו דירה, ולכן ברור שאם כבר הצלחתם להגשים את החלום הזה, תרצו להגן על הנכס שלכם. זו הסיבה שבגללה בוודאי תעשו ביטוח תכולת דירה וביטוח לנכס עצמו. עם זאת, האם זה כולל גם מצב של קריסת בניין? כשבודקים את הדברים לעומק מגלים שהתשובה היא לא. לכן נשאלת השאלה: האם ביטוח קריסת בניין זה משהו שאפשר לוותר עליו? אפשר להבין את הנטייה לחשוב שאפשר לוותר על ביטוחים מהסוג הזה. הרי כולנו משלמים הון עתק על ביטוחים שונים ולכן ברור מדוע נעדיף לחסוך איפה שרק אפשר. יחד עם זאת, אם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שלא תרצו למצוא את עצמכם בלי ביטוח קריסת בניין.

כיצד הביטוח הזה יכול לסייע בעת צרה?

כאשר מדברים על ביטוח קריסת בניין מדברים על ביטוח שאיש לא רוצה להפעיל, אך הוא בעל חשיבות אדירה. אם הבניין יקרוס, ולא משנה למה זה יקרה, אתם תמצאו את עצמכם בצרה צרורה. לא יהיה לכם איפה לגור ולא יהיה לכם כסף לקנות דירה אחרת. לעומת זאת, אם לפחות יהיה לכם ביטוח, תוכלו לקבל פיצוי. זה נכון שברמה הרגשית הפיצוי לא יעלים את הנזק, אך לפחות ברמה הפרקטית והפיננסית, ביטוח כזה יציל את המשך החיים שלכם. בניינים בישראל עלולים לקרוס בגלל אינספור סיבות, החל מבניה לקויה ועד רעידת אדמה חזקה. אסונות לא חסרים בעולם שלנו ולכן, אם בעזרת הביטוח הנכון לפחות נוכל להגן על עצמנו, ברור שיש לכך חשיבות רבה.

מה ישפיע על המחיר שחברת הביטוח תגבה מכם?

בבואנו לנסות ולהבין כמה באמת עולה ביטוח קריסת בניין, אנחנו רואים שיש לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על המחיר. למשל, על איזה סוג של בניין מדובר, עד כמה הוא גדול ובאיזו שנה הוא נבנה. האם הוא נחשב לבניין שמחוזק גם מפני רעידות אדמה? כל הפרטים האלה יכולים להשפיע על המחיר שתשלמו. בנוסף לכך, כמובן שגם השאלה מאיזו חברת ביטוח אתם עומדים לקבל את השירות תשפיע על המחיר. מדהים לראות, כאשר בודקים את הדברים לעומק, שיש חברות ביטוח שעל אותה פוליסה בדיוק גובות פי שניים יותר לעומת חברות אחרות. לכן רצוי לברר את המחירים ובצורה כזאת לבחור את חברת הביטוח שמתאימה לכם.

ביטוח קריסות בניינים

ביטוח קריסת בניין
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
ביטוח רכוש משותף
ביטוח רכוש משותף

אולי בחיי היומיום אתם לא שמים לב לכך, אך בפועל בבניין המשותף שלכם יש לא מעט רכוש משותף שלמעשה שייך לכולכם, דיירי הבניין. לדוגמא, המעלית בבניין היא של כולכם, ומשמעות

קרא עוד »
מדוע ביטוח בניין משותף חשוב
מדוע ביטוח בניין משותף חשוב

ביטוח בניין משותף הוא היבט מכריע של בעלות על רכוש, במיוחד עבור אלה שחולקים את האחריות וההשקעה עם אחרים. מאמר זה יתעמק בחשיבותו של ביטוח בנייה משותפת לבעלים משותפים, ידון

קרא עוד »

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף