כל מי שקונה דירה משקיע לא מעט כסף בעניין הזה, זמן ותשומת לב. למעשה, עבור רובנו זו העסקה הכי גדולה שנעשה בחיים, ולכן ברור מדוע נרצה לעשות הכול כדי שהדברים יתנהלו כמו שצריך. בלי טעויות מיותרות, בלי הפתעות לא נעימות ובלי תאונות. יחד עם זאת, הניסיון בחיים מוכיח שתאונות פשוט קורות, כי השליח שיביא לכם דברים מהסופר יכול להיכנס לביתכם, למעוד ולשבור את הרגל. כך גם האינסטלטור, החשמלאי ואפילו המנקה החד-פעמית שתזמינו. מה עושים במצב כזה? מי אחראי לנזק? הרי אותו אדם שנכנס אליכם, בין אם זה כדי לתת לכם שירות כלשהו ובין אם זה בגלל כל סיבה אחרת, עבר תאונה ולכן מגיע לו פיצוי. הגיע הזמן להבין: האחראים הבלעדיים על מה שקורה בתוך הדירה שלכם היא אתם. מבולבלים? תוהים מה ניתן לעשות בנידון? עכשיו זה הזמן המושלם לרכוש ביטוח צד ג לדירה.

מה זה אומר בדיוק ביטוח צד ג?

כדי שנוכל לענות על השאלה הזאת, אנחנו חייבים להבין מי הוא צד ג. בפועל אנחנו רואים שכל אדם שהוא לא המבוטח, כלומר לא אתם, וכל אדם שלא גר בבית קביעות או לא עובד במשק הבית שלכם בקביעות – נחשב לצד ג. לכן, אפילו אם השכן יכנס רגע אחד לבית שלכם כדי לקחת מכם קצת סוכר ויעמד, אתם תהיו אלה שאחראים לכך. זה נכון שהרבה פעמים התאונות קטנות ולא באמת גוררות נזק או חבלה, אך יש גם תאונות שמובילות למוות, למחלה או לנכות בלתי הפיכה. הדבר האחרון שתרצו בחיים האלה זה לשלם פיצויים לאורך שנים לאדם שרק לרגע אחד נכנס לבית שלכם וספג נזק כזה או אחר. לכן ביטוח צד ג לדירה זה עניין כל כך משמעותי, ואם לא מדובר על הוצאה כלכלית גדולה, למה לחשוב פעמיים בכלל לפני שאתם עושים ביטוח כזה?

חברת ביטוח שנותנת מענה בכל עת

הבעיה עם תאונות, בין אם מדובר על תאונות שקורות בבית ובין אם אלה תאונות שקורות בחוץ, היא שהן לא מתוכננות. היום שלכם יכול להתחיל בצורה מושלמת ולהסתיים באסון, כך שאתם לא יכולים לומר מראש מתי תזדקקו לשירותיה של חברת הביטוח. זו הסיבה שבגללה, בין אם אתם רוצים לעשות עכשיו ביטוח צד ג לדירה ובין אם תרצו לעשות ביחד עם השכנים ביטוח בית משותף, חשוב לבדוק לאן אתם פונים. חברת ביטוח שאצלה כדאי לעשות ביטוח מבנה משותף או ביטוח צד ג, זו חברה שמציעה זמינות מלאה. יתרה מכך, זו חברה שלא מתנערת מאחריות אלא מסייעת ללקוחות שלה כשהם צריכים אותה. אפשר להבין אתכם אם הייתם מעדיפים לא לשלם מחירים מופקעים על הביטוח, אך למען האמת, עדיף לשלם קצת יותר אם זה מה שיבטיח שתקבלו מענה בעת הצורך.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.