למרות שאף אחד מאתנו לא באמת אוהב לחיות את חייו כשהוא חושב כל הזמן על התסריטים הכי פחות נעימים שעלולים לקרות לו,  אסונות הם חלק מהחיים. כולנו הרי שמנעו על מפעלים, מבנים ודירות שהיו בהם שריפות נוראיות, פיצוצי צנרת שהובילו להצפה נוראית ועוד. לכן, אם גם אתם קונים היום, בשעה טובה, נכס כזה או אחר, כדאי שתיתנו את הדעת גם על המצבים האלה. זה נכון שאתם לא יכולים לדמיין עכשיו שמשהו רגע יקרה לנכס המקסים שהשקעתם בו את כל הונכם, אך כיוון שכבר היו דברים מעולם, לא עדיף יהיה ללמוד מניסיונם של אחרים?

זו הסיבה שבגללה, כאשר אנחנו מנסים לענות על השאלה מה זה ביטוח מבנה, אנחנו רואים שלמעשה זה הביטוח שיוכל להציל אתכם ממצב כלכלי נוראי. במקום שתאבדו בבת אחת את המבנה שלכם ואת הערך שלו בגלל אסון כזה או אחר, תוכלו לפחות להתנחם בעובדה שתקבלו פיצוי כספי הולם מחברת הביטוח שבה אתם בוחרים.

האם כדאי להוסיף לביטוח הבסיסי עוד תוספות שונות?

כמובן שכאשר אנחנו מנסים לענות בצורה נרחבת על השאלה מה זה ביטוח מבנה, לא פעם נרצה גם להתייחס לתכולה שנמצאת בתוך המבנה. אומנם זה נכון שאם מדובר על מבנה שאתם רוצים להשכיר לאחרים, ואם אתם משכירים אותו ריק, זה לא חייב לעניין אתכם מה יקרה לתכולה שבפנים, אך מה קורה במצבים אחרים? אם, למשל, אתם קונים דירה למגורים ויש לכם בה לא מעט מכשירים טכנולוגיים שעלו להם הון עתק או כל דבר אחר, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להבטיח שתקבלו פיצוי גם עבור החפצים והתכולה.

זה נכון גם כאשר מדברים על ביטוח מבנה שעושים למפעל גדול או למשרד, כי במקומות כאלה לרוב הציוד עולה הרבה מאוד. לכן, כשאנחנו מנסים להבין מה זה ביטוח מבנה ומה הוא כולל, אנחנו רואים שהרבה פעמים ניתן יהיה להוסיף גם את הביטוח לתכולה שנמצאת בתוך המבנה, וזה מומלץ בחום.

כמה עולים ביטוחים כאלה בדרך כלל?

קשה לדבר על השאלה מה זה ביטוח מבנה ולא להתייחס גם לעלויות, כי ברור שלא מדובר על עניין של מה בכך. יש כמה גורמים שיכולים להשפיע על מחיר הביטוח שתשלמו, כמו למשל: לאיזו חברת ביטוח אתם פונים? האם אתם עושים את הביטוח הכי נרחב שאפשר? עד כמה גדול המבנה שעבורו אתם עושים את הביטוח? בדקו את כל הפרטים האלה וגם נסו להשוות בין מספר חברות ביטוח שונות, כי למה לשלם ביוקר? ביטוח מבנה זה מסוג אותם הדברים שאתם אומנם תשלמו עליהם לא מעט כסף לאורך השנים, אך אם יש משהו בטוח, זה שאתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם זקוקים לביטוח ואין לכם אחד כזה.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.