כמה הגיוני לשלם על ביטוח בית משותף

לעבור לגור בבית משותף זה תמיד היה החלום שלכם? להצליח לקנות בבית משותף דירה שתהיה רשומה על שמכם בטאבו, זה כל מה שרציתם? אם כך, ברור מדוע אתם מתרגשים מאוד אם עכשיו אתם מתכננים את המעבר. לכן ברור גם מדוע תרצו לעשות הכול כדי לשמור על ערך הדירה. אם ננסה לעצור ולהבין מה יכול להשפיע על ערך הדירה, אנחנו נראה שלמעשה גם הבניין עצמו יכול להשפיע. לכן צריך לתחזק את המבנה לאורך השנים, ורצוי לעשות זאת בצורה מקצועית ביותר. זו גם הסיבה שבגללה צריך לעשות ביטוח בית משותף, כי מה בדיוק תוכלו לעשות אם יגרם נזק כלשהו לבית המשותף עצמו? ממש כפי שהצפה עלולה להתרחש בדירה שלכם, כך זה עלול לקרות גם בצנרת הראשית של הבניין כולו. יתרה מכך, גם עלולה לפרוץ שריפה שתהרוס את השטחים המשותפים של הבית ולכן ברור מדוע רק ביטוח בית משותף יציל אתכם.

 

הכירו את הגורמים שישפיעו על המחיר

 

כל מי שרוצה לעשות ביטוח בית משותף, כמו כל מי שרוצה לעשות ביטוח דירה, רוצה לדעת על איזה מחירים מדובר. כמה זה יעלה לנו בחודש וכמה, בסופו של דבר, כל שכן יצטרך לשלם? אם גם אתם מוטרדים מהעניין הזה, אנחנו ממליצים לכם לעצור לרגע ולהבין איזה גורמים יכולים להשפיע על המחיר:

 

  • הפוליסה שבה אתם בוחרים – עד כמה היא נרחבת ואיזה מקרים היא מכסה
  • מצב הבניין – עד כמה הוא ישן או חדש
  • גודל הבית המשותף – האם מדובר על בית משותף גדול במיוחד
  • החברה שאליה אתם פונים – האם זו חברה שגובה מחירים סבירים או גבוהים ביחס לשוק

 

כל הגורמים האלה יכולים לבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר שאתם עומדים לקבל. לכן, לא רק שצריך להיות מודעים להם, אלא גם צריך לעשות השוואת מחירים. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר או לשלם סכום יותר מידי גבוה אם ניתן יהיה להשוות מחירים וכך לחסוך.

 

חברה שזמינה עבור לקוחותיה ברגעי האמת

 

אומנם אנשים שרוצים לעשות ביטוח בית משותף לא רוצים להפעיל את הביטוח הזה ולא רוצים להתמודד עם אסונות שונים, אך כבר היו דברים מעולם. לכן חשוב מאוד לברר, בין היתר, כמה מהר תקבלו מענה מחברת הביטוח שאליה אתם פונים. האם החברה זמינה עבור הלקוחות שלה תמיד? כמה מהר תוכלו לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לכם? והאם זה הולך להיות מאבק ארוך מול חברת הביטוח כדי לקבל את הסכום שמגיע לכם? יש אומנם חברות ביטוח שלא נותנות מענה מספיק טוב ללקוח, אך ברוב המקרים זה לא המצב. היום גם חברות הביטוח השונות, כמו נותני שירות אחרים, הבינו שמגיע ללקוחות שלהן לקבל את הטוב ביותר ולכן אין טעם שתתפשרו.

כמה הגיוני לשלם על ביטוח בית משותף
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף