ביטוח רעידת אדמה בית משותף

בחיי היומיום רובנו לא ממש עוצרים וחושבים על מצבים נוראיים כמו רעידת אדמה, פשוט כי זה לא נראה ריאלי וזה נראה מפחיד. יחד עם זאת, כבר היו דברים מעולם, וממש כפי ששריפה עלולה לפרוץ בבניין שבו אתם גרים, כך גם עלולה להתרחש רעידת אדמה. יש מבנים שעברו חיזוק במסגרת תמ"א 38 והם צפויים להחזיק מעמד טוב יותר גם ברעידות אדמה חזקות ביותר, אך לא כל המבנים הם כאלה. בנוסף, אפילו במקרה של מבנה שעבר חיזוק, אין לדעת מה יקרה ברגע האמת. לכן נשאלת השאלה: אם בכל זאת יש רעידת אדמה ואם הבניין כולו קורס, מה עושים? מאיפה מתחילים לבנות אותו מחדש, ובעיקר, איך אפשר לעמוד בעלויות האלה? בדרך כלל כל אדם שקונה דירה אומנם עושה ביטוח לדירה הפרטית שהוא רוכש, אך מה עם הבניין עצמו? מי באמת יישא בעלויות של בניית הבית המשותף מחדש? שימו לב: רק אם תעשו מבעוד מועד ביטוח רעידת אדמה בית משותף תוכלו לישון בשקט ולדעת שיהיה לכם איך לבנות את הבית המשותף שלכם מחדש אם משהו יקרה.

מה חשוב לבדוק כשרוצים לעשות ביטוח רעידת אדמה בית משותף?

ראשית, אם אתם חושבים לעשות ביטוח רעידת אדמה בית משותף אתם צודקים ואנחנו ממליצים לכם לא לדחות את העניין. צריך לעשות זאת כמה שיותר מהר כי אתם לא יודעים מה יוליד יום ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם ביום שאחרי רעידת אדמה בלי ביטוח. שנית, כדי להיות בטוחים שלא משנה איזה נזק נגרם לבית המשותף ועד כמה הוא חמור, רצוי מאוד לבדוק על מה אתם חותמים. כמובן שאם תפנו אל שלוש חברות ביטוח שונות, תקבלו שלוש הצעות לפוליסות מגוונות. לכן חשוב מאוד להבין מה בעצם כוללת הפוליסה, על כמה יעמוד הפיצוי שתקבלו אם מצב כזה יקרה ובעיקר – תוך כמה זמן חברת הביטוח תעביר אליכם את הכסף? לבנות בית משותף מהיסוד אחרי רעידת אדמה זה לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית ולכן ברור מדוע ביטוח זה הוא לא משהו שכדאי לאף אחד מאתנו לוותר עליו.

ביטוח רעידות אדמה בית משותף

האמינות של חברת הביטוח – מה אתם באמת יודעים עליה?

חשבתם לרגע לעשות ביטוח רעידת אדמה בית משותף אצל כל חברת ביטוח שאתם שומעים את השם שלה? היה לכם נדמה שהדרך הכי טובה לבחור את חברת הביטוח שלכם היא לבדוק פשוט כמה זה יעלה לכם? חשוב שתדעו שאלה נתונים משמעותיים, אך לא מספיקים. בסופו של דבר, ברגע האמת תרצו לקבל מענה, פיצוי כלכלי ולא התעלמות מצידה של חברת הביטוח. לכן חשוב מאוד לבדוק האם אתם פונים אל גוף שנחשב לאמין ואל מי שיוכל לתת לכם שירות כמה שיותר מהיר ויעיל.

כתבות נוספות:

כל האמת על ביטוח דירה מחיר

מה כדאי שתדעו על ביטוח תכולת דירה?

למה חשוב לעשות ביטוח אחזקת מבנה?

 

ביטוח רעידת אדמה בית משותף
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף