הכירו לעומק את סעיפי הפוליסה של ביטוח המבנה שלכם

בכל מקום היום מדברים על זה: החשיבות של ביטוח מבנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי או שיש לכם דירה בבניין משותף וגדול. מה שבטוח זה שהמבנה שלכם הוא כנראה ההשקעה הכי גדולה שעשיתם בחיים שלכם. למעשה, רבים מאתנו משלמים משכנתא לאורך שנים כדי לממן את אותו נכס שקנינו, ולכן ברור מדוע נרצה לעשות הכול כדי להגן על המבנה הזה. יחד עם זאת, לא הכול תלוי בנו ולא תמיד אפשר לדעת מה צפוי לקרות. אין לנו שום דרך לדעת האם חורף הקרוב לא יהיה נוראי וקשה במיוחד והאם לא יפגע במבנה שלנו ברק ויהרוס אותו. עוד פחות אפשר לצפות נפילה של כלי טייס על הבניין המשותף שבו אנחנו חיים ולכן ברור מדוע ביטוח מבנה הינו בעל חשיבות גבוהה כל כך. רק בעזרת ביטוח מבנה תוכלו להיות בטוחים שאפילו אם קורה הנורא מכול, לא באמת תישארו בלי שום דבר ביד. לכן ברור מדוע חשוב לעשות ביטוח מבנה, והאמת היא, שגם כדאי לטפל בעניין הזה כמה שיותר מהר.

האם אפשר לעשות הרחבות לפוליסה הבסיסית?

התשובה היא בפירוש כן, ולא רק שאפשר, אלא זה גם כדאי. ראשית, הרבה פעמים תוספת התשלום שתכלול את כל ההרחבות הרצויות לא תהיה יקרה. שנית, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו אומנם יש לכם ביטוח מבנה, אך את המקרה הספציפי שאתם סובלים ממנו הביטוח לא מכסה. לכן צריך תחילה לבדוק מה כוללת הפוליסה הבסיסית שאתם עומדים לחתום עליה. שנית, רצוי מאוד לברר איזה תוספות ניתן להוסיף לביטוח וכיצד ניתן להרחיב אותו. למשל, האם ידעתם שפוליסת ביטוח מבנה בסיסית לא תמיד כוללת גם נזקים של רעידת אדמה? אסור לשכוח שההסתברות לכך לא כל כך מופרחת, שכן ישראל נמצאת במיקום גיאוגרפי בעייתי מהבחינה הזאת. לכן, אם אתם כבר עושים ביטוח מבנה ואם תוכלו להוסיף לו גם סעיף של רעידת אדמה, מובן שכדאי לעשות זאת.

בחרו היטב את חברת הביטוח שלכם

בין אם אתם יודעים לומר בוודאות איזה ביטוח מבנה יתאים לכם ובין אם אתם רוצים לראות אפשרויות שונות, חשוב לבדוק גם איפה אתם רוצים להיות מבוטחים. למרות שקיימות חברות ביטוח שונות ומגוונות, לא כל חברה תתאים לכם. לצערנו הרב, לא כל חברות הביטוח נותנות מענה ברגע האמת ויש לא מעט חברות שבסופו של דבר מעבירות את האחריות לידי הלקוח. זה אומר שהן מתנערות, לא נותנות את הכיסוי שהובטח מראש ובסופו של דבר הלקוח מוצא את עצמו בבעיה. לכן, בין אם אתם רוצים לעשות היום ביטוח מבנה, ביטוח בניין משותף או כל ביטוח אחר שקשור לנכס שלכם, רצוי לבדוק היטב לאן אתם פונים.

הכירו לעומק את סעיפי הפוליסה של ביטוח המבנה שלכם
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
מה כולל ביטוח מבנה
מה כולל ביטוח מבנה

מתוך לא מעט צעדים משמעותיים ומרגשים שאדם יכול לעשות בחייו, אין ספק שלקנות נכס זה רגע שאי אפשר להתעלם ממנו. רוב האנשים אומנם מסתפקים בקניית דירה קטנה למגורים, אך חלק

קרא עוד »

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף