מתוך לא מעט צעדים משמעותיים ומרגשים שאדם יכול לעשות בחייו, אין ספק שלקנות נכס זה רגע שאי אפשר להתעלם ממנו. רוב האנשים אומנם מסתפקים בקניית דירה קטנה למגורים, אך חלק מאתנו גם קונים דירות להשקעה ואף נכסים אחרים. מה שמשותף לכל המקרים הללו הוא הצורך שלנו בעזרה כלכלית, כי לא לכולנו יש אפשרות ללכת לבנק ולמשוך ישירות את כל הסכום הדרוש לנו. זה נשמע לכם מוכר? אתם פונים אל הבנק לבקש משכנתא ונתקלים בדרישה שלו מכם: לעשות ביטוח מבנה? אם כך, ברור שאתם רוצים מידע אודות השאלה ביטוח מבנה מה כולל. צאו מנקודת הנחה שאתם לא היחידים שמחפשים מידע בעניין הזה, כי בסופו של דבר, אם הבנק דורש מאתנו לעשות ביטוח כזה, אנחנו חייבים לדעת במה דברים אמורים.

למה הביטוח הזה חשוב?

מעבר לכך שכאשר מדברים על ביטוח מבנה מדברים על דרישה שהבנק לא יתפשר עליה בעת המעמד של בקשת המשכנתא, יש לביטוח הזה גם צדדים חיוביים מבחינתכם. כמובן שהבנק רוצה לדעת שיש לכם ביטוח כזה כדי להבטיח שאפילו אם יקרה משהו לנכס, הוא עדיין לא יאבד את ערכו, אך גם לכם הביטוח הזה חיובי. למעשה, כשאנחנו מנסים לענות על השאלה מה כולל ביטוח מבנה, אנחנו רואים שהוא מתייחס ללא מעט מצבים שבסופו של דבר עלולים לקרות לכל אחת מאתנו. כל אחד מאתנו עלול לחזור הביתה ולראות שהדירה שלו הוצפה, ממש כפי שכל אחד מאתנו עלול לגור בבניין שתהיה בו שריפה. אתם יכולים לדמיין את הנזק הכלכלי במצבים כאלה? חשוב שתבינו: התשובה לשאלה ביטוח מבנה מה כולל היא זו – הביטוח כולל את כל הנזקים הללו שעלולים להתרחש למבנה. למשל: שריפה, רעידת אדמה, שיטפון ועוד. לכן ברור מדוע יש חשיבות אדירה לביטוח הזה לא רק מבחינת הבנק, אלא גם מבחינתכם, ולכן כדאי לעשות אותו עוד היום.

הרחבת הביטוח – האם זה כדאי?

כמובן שהיום חברות הביטוח מציעות לכל לקוח גם להרחיב את הביטוח, וזה נכון גם כאשר מדברים על ביטוח מבנה. לכן, כשאנחנו מנסים להבין מה כולל ביטוח מבנה, אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה שניתן גם להוסיף לו ביטוח תכולה ולא פעם זה כדאי. התכולה שיש לכם בתוך המבנה שווה הרבה מאוד כסף, ואם היא עלולה לספוג נזקים בעצמה כתוצאה מאסון כזה או אחר, למה שלא תקבלו על כך פיצוי כלכלי מחברת הביטוח שלכם? מצד שני, אם מדובר על נכס שאתם קונים לצורך השכרתו כאשר הוא ריק מכל חפץ, תוכלו לוותר על ביטוח התכולה. לכן, במילים אחרות, בהחלט ניתן לומר שכל מקרה צריך להיבדק לגופו וכל לקוח צריך להחליט איזה ביטוח מבנה יתאים לו יותר.

מה כולל ביטוח מבנה

 

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.