כל התשובות לשאלה: למה ביטוח מבנה

עבדתם שנים רבות כדי להגיע למצב שבו אתם יכולים להתחיל לחשוב על רכישת דירה? כעת אתם מבינים שבכל זאת יהיה עליכם לקחת משכנתא כדי להגשים את החלום הנושן? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים מה הבנק ידרוש מכם בתמורה להלוואה הגדולה שהוא ייתן לכם. חלק מהדרישות היא לעשות ביטוח, וכאן חשוב שתדעו: יש ביטוח דירה, ביטוח חיים וביטוח משכנתא, אך יש גם ביטוח מבנה.

בדרך כלל ביטוח המבנה שאנשים עושים באופן פרטי מתייחס רק לדירה שלהם עצמם, וזה אומר שאם יקרה נזק כלשהו לדירה, הביטוח יכסה. עם זאת, האם עצרתם פעם לחשוב מה תעשו אם יקרה משהו לבניין שבו שוכנת הדירה? מה תעשו אם תהיה רעידת אדמה וכל הלובי ייהרס? או שאולי תהיה הצפה וכל המעליות בבניין תסבולנה מנזק בלתי הפיך? זו התשובה האמתית לשאלה למה ביטוח מבנה ולכן חשוב לעשות ביטוח כזה עוד לפני שעוברים לגור בבניין שבו נמצאת הדירה שקניתם.

דברו עם השכנים על הנושא כמה שיותר מהר

לא כל האנשים מודעים לחשיבות של ביטוח מבנה והאמת היא, שיש גם אנשים שמודעים לעניין הזה אך הם מאוד שבעים מהביטוחים השונים. הם יודעים שהם משלמים הרבה יותר מידי כסף על ביטוחים שונים בכל חודש, ולכן הם מעדיפים להתעלם מהחשיבות של ביטוח המבנה. כאן בדיוק אתם, השכנים החדשים, נכנסים לתמונה, כי אתם יכולים להיות אלה שמציפים ומעלים שוב את הדיון הזה.

בבואנו לענות על השאלה למה ביטוח מבנה התשובה ברורה: כי אם יקרה משהו לבניין, הדיירים עצמו יצטרכו לבנות אותו מאפס וזה עולה הון תועפות. לכן, אם אתם יכולים לעשות ביטוח משותף לכל הבניין, להגיע למצב שבו כל שכן משלם על הנושא הזה סכום סביר וכך אתם יכולים לישון יותר טוב בלילה, מה פתאום שתחשבו פעמיים בכלל? ביטוחים כאלה כבר הצילו לא מעט דיירים בבתים משותפים שונים ברחבי הארץ ולכן כדאי שגם אתם תעשו את הביטוח הזה כמה שיותר מהר.

חברת הביטוח הנכונה עבורכם

הבנתם למה ביטוח מבנה הוא משהו שאי אפשר לוותר עליו? אתם רוצים לעשות ביטוח כזה ומעדיפים לא לפנות לכל חברת ביטוח באשר היא, בלי לבדוק אודותיה כל מה שצריך? אנחנו יכולים להבין ללבכם. לכן, כאשר אתם מחפשים את חברת הביטוח הנכונה לכם, כדאי שתבדקו מה הוותק שלה. ממתי היא קיימת? ואיזה סוגים של ביטוחי מבנה היא מציעה ללקוחות שלה?

בנוסף, האם זו חברה שהלקוחות שלה מדברים אודותיה טובות? חשוב להתייחס גם לנושא המחירים, כי אין סיבה לבחור תמיד בחברות הביטוח שגובות את המחירים הכי גבוהים שיש. אומנם אתם רוצים לדעת שתקבלו כיסוי ופיצוי בעת הצורך, אבל זה לא אומר שבאופן אוטומטי עליכם לבחור את חברת הביטוח הכי יקרה שקיימת היום בארץ.

 

כל התשובות לשאלה: למה ביטוח מבנה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם
מה כולל ביטוח מבנה
מה כולל ביטוח מבנה

מתוך לא מעט צעדים משמעותיים ומרגשים שאדם יכול לעשות בחייו, אין ספק שלקנות נכס זה רגע שאי אפשר להתעלם ממנו. רוב האנשים אומנם מסתפקים בקניית דירה קטנה למגורים, אך חלק

קרא עוד »

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף