ביטוח ועדי בתים האגודה לתרבות הדיור

אחרי שנים שבהן כל השכנים האחרים מילאו את תפקיד ועד הבית השנה ברור לכם שהגיע תורכם? אופציה אחת היא לפנות אל האגודה לתרבות הדיור. לאגודה יש סניפים בכל רחבי הארץ, שם תוכלו לקבל לא מעט טיפים ומידע שימושי. עם זאת, בכל הקשור לביטוח של ועד הבית ושל הבניין המשותף, פה כבר אנחנו נכנסים לתמונה. שכן, תפקיד ועד הבית לא כולל רק את הכינוס של ישיבת דיירים, שכן בפועל מוטלת עליכם אחריות גדולה פי כמה.

החשיבות של ביטוח ועד בית

לכאורה, אם קורה משהו בבניין המשותף שלכם, כל הדיירים אחראים לעניין, אך בפועל אפשר גם לתבוע אישית את ועד הבית. זה אכן נשמע כמו משהו כפוי טובה, כי אתם לא רק משקיעים מהזמן הפנוי שלכם לטובת הבניין, אלא גם חשופים לתביעות אישיות שעלולות להגיע לסכומי עתק. רוצים להימנע מהמצב הזה? חשוב לכם לישון בשקט ולדעת שגם אם קורה משהו בבניין אתם מכוסים? אם כך, ביטוח ועד בית זה משהו שלא כדאי לכם לוותר עליו. זה לא משנה כמה דיירים גרים בבניין שלכם או מתי בנו אותו, כי בכל מקרה רק עם ביטוח כזה תוכלו לדעת שבכל מצב אתם מכוסים.

אל תוותרו גם על ביטוח לבניין כולו

מעבר לעובדה שכדאי לעשות ביטוח ועד בית כדי להגן על עצמכם בעת מילוי תפקידכם, חשוב מאוד גם לעשות ביטוח בניין משותף. ראשית, ביטוח בניין משותף לא עולה הרבה וכל הדיירים חולקים בו, ושנית, בעת צרה הוא חוסך לא רק כסף אלא גם מריבות ואינסוף ויכוחים. זה לא משנה אם התקלה היא בצנרת של הבניין, מעלית תקועה או כל תקלה אחרת, כי בכל מקרה, במקום לריב על השאלה מי צריך לשלם על התיקון וכמה, פונים אל חברת הביטוח. זה לא במקרה שכמעט בכל בניין כבר עשו ביטוח בניין משותף, אז למה שלא תכנסו אסיפת דיירים שתדון בעניין הזה כבר ברגעים אלו ממש?

ביטוח ועדי בתים האגודה לתרבות הדיור

ביטוח ועדי בתים האגודה לתרבות הדיור
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

פנו אלינו עכשיו וקבלו מגוון הצעות מותאמות אישית עבור ביטוח בניין משותף