לכל אחד מאתנו יש כל כך הרבה ביטוחים, עד כי כולנו הולכים לאיבוד בין כל הפוליסות שעליהן אנחנו משלמים באופן קבוע. זה נשמע לכם מוכר? גם לכם יש ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח פנסיה ועוד? אם כך, רגע לפני שאתם בטוחים שכבר עשיתם כל ביטוח אפשרי, כדאי שתבינו שעל ביטוח נזקי צנרת בבניין המשותף שבו אתם גרים אתם פשוט לא יכולים לוותר. למעשה, פעמים רבות כבר בתוך הפוליסה של ביטוח בניין משותף מכניסים את ביטוח נזקי הצנרת, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם?

החשיבות של ביטוח לבניין כולו

בין אם מדברים על ביטוח נזקי צנרת ובין אם מדברים על סעיפים אחרים שנכנסים לתוך ביטוח מבנה משותף, מדברים כמובן על משהו שלא כדאי למצוא את עצמכם בלעדיו. דמיינו מצב שבו לשכן שגר מעליכם יש פיצוץ בצנרת. מה עושים במקרה כזה? אתם בוודאי תפנו אל חברת הביטוח שלכם והשכן יפנה אל חברת הביטוח שלו אבל אז יסתבר, אחרי בדיקה מעמיקה, שבכלל מדובר על הצנרת הראשית של הבניין. במקרה כזה, אם יהיה לכם ביטוח מבנה משותף, יהיה לכם מאוד ברור מי צריך לשאת באחריות, בעלויות ובטיפול בכל העניין. לכן, לא רק שכדאי לעשות ביטוח נזקי צנרת, אלא כדאי לעשות אותו גם במסגרת הביטוח של הבניין כולו.

בחרו לכם חברת ביטוח טובה ושכנעו את כל הדיירים בבניין

בין אם מדברים על ביטוח ועד בית, על ביטוח הצנרת המשותפת או על ביטוח בניין משותף, רצוי להגיע להסכמה עם כל הדיירים. בנוסף, כדאי גם לבדוק לאיזו חברת ביטוח פונים, כי בסופו של דבר, ברור שכל חברת ביטוח תיתן לכם שירות קצת אחר ופוליסה במחיר שונה. יש בבניין המשותף שלכם דיירים שמתנגדים לעניין? תוהים מה תוכלו לעשות בנידון? פשוט מאוד: שכנעו אותם, כי זה חשוב. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו משלם לבד על נזקי צנרת ולכן כדאי להקדים ביטוח למכה. כשיש ביטוח לכל הבניין המשותף, כולל התייחסות לנזקי צמרת, אפשר לישון בשקט.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.