לאחרונה, אחרי שיחות עם השכנים, הבנתם שאין לכם ביטוח מבנה משותף? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לכנס עוד ישיבת דיירים במהירות, לדבר עם כולם על חשיבות העניין ולעשות ביטוח כזה כמה שיותר מהר. תוהים מדוע? פשוט מאוד: כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלי הביטוח הזה. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם לא יכולים לממן תיקון של נזקים בחללים המשותפים ואתם גם לא רוצים למשוך ישירות מחשבון הבנק שלכם כסף לפיצויים עבור מישהו שנפגע בשטח הבניין. ביטוח מבנה משותף הוא בדיוק הביטוח שיוכל לעזור לכם בעניין הזה, כי הוא כולל את כל המצבים האלה ועוד רבים אחרים.

איפה עושים היום ביטוחים מהסוג הזה?

אחרי שתדברו עם השכנים תבינו טוב יותר מה אתם מחפשים. האם אתם רוצים לעשות ביטוח מבנה משותף כמה שיותר בסיסי, רק כדי לדעת שאת הנזקים הגדולים חברת הביטוח תוכל לממן? או שאולי אתם רוצים לעשות ביטוח כמה שיותר מקיף שיכלול גם תאונות לצד ג' ואף פגיעה של עובדים קבועים? חשוב לדבר על כל הפרטים האלה ולבחור את פוליסת הביטוח הכי נכונה עבורכם. מה שכן, אחרי שתדעו מה, פחות או יותר, אתם רוצים, כדאי יהיה גם לבדוק באיזו חברת ביטוח אתם עומדים לבחור. יש כמובן לא מעט חברות שיכולות להציע לכם ביטוח מבנה משותף אך רק חלקן אמינות. תהיתם פעם מהם הפרמטרים לבחירת חברת הביטוח הנכונה לכם? כדאי שתתייחסו לנתונים כמו:

 

  • עד כמה החברה מקצועית?
  • האם זו חברה שתמיד זמינה?
  • כמה לקוחות יש לחברה?
  • האם זו חברת ביטוח שנותנת שירות ומענה בכל הארץ?
  • האם יש אפשרות לבחור בין פוליסות שונות של ביטוח מבנה משותף אצל אותה סוכנות ביטוח?

אל תהססו ואל תקלו ראש בעניין הזה, כי אם אתם רוצים לישון בשקט ולדעת שבחרתם בצורה נכונה, עליכם להשקיע ולעשות השוואת שונות בין מספר חברות מקצועיות.

חברה עם המלצות של לקוחות מרוצים

איך אפשר לדבר בעידן המודרני שבו אנחנו חיים על בחירת חברת ביטוח ולא להזכיר את ההמלצות כל הלקוחות האחרים? זה לא משנה אם אתם רוצים לעשות עכשיו ביטוח מבנה משותף או כל ביטוח אחר, כי בכל מקרה, חוות הדעת החיוביות יכולות לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר עבורכם. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לפנות אל חברה לא מוכרת או אל חברה שברגע האמת לא תעזור לכם כפי שהיא הבטיחה. זה נכון שהרבה פעמים, גם כאשר מפעילים את הביטוח של המבנה המשותף, צריך לשלם השתתפות עצמית כלשהי, אך הסכומים יכולים להשתנות. לכן חשוב לברר כמה אתם עומדים לשלם והאם סוכנות הביטוח שאליה פניתם תיתן לכם מענה רציני, מקיף ושירות אדיב.

 

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.