ביטוח בתים משותפים

התחלתם להבין שהבניין המשותף שלכם, ממש כמו דירתכם הפרטית, נמצא תחת האחריות שלכם, ביחד עם כל השכנים האחרים? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לטפל בעניין, ובעיקר, לדעת שבעת צרה תוכלו להתמודד ביחד עם הטיפול הנדרש. זה לא משנה אם התקלה היא בצנרת של הבניין, במעלית שנתקעת כל שני וחמישי או שרוצים לעשות תיקון למדרגות שבורות בחדר המדרגות. מה שבטוח זה שבעזרת ביטוח מבנה משותף תוכלו להתמודד עם העניין הרבה יותר בקלות, פשוט כי לא תצטרכו להתווכח על כל הפרטים השונים כמו: מי צריך לשלם, למה וכמה.

האם ביטוח כזה חייב להיות יקר?

אם עשיתם בזמנו ביטוח ועד בית, ברור מדוע חיפשתם את הדיל הכי טוב שהיה, כי מי מאתנו רוצה לעשות עוד ועוד ביטוחים במחירים מופקעים? אומנם היום זה כבר ברור מדוע ביטוח בניין משותף זה לא משהו שכדאי לוותר עליו, אך זה לא אומר שחובה לשלם עליו סכומים גבוהים. בבואנו לראות מה יכול להשפיע על העלות של ביטוח מבנה משותף ניתן לציין מספר גורמים, כמו לדוגמא:

  • מה מצבו של הבניין ביום שבו עושים את הביטוח?
  • עד כמה הבניין גדול וכמה קומות יש בו?
  • מה כוללים השטחים המשותפים?
  • עד כמה הביטוח שבו אתם מעוניינים צריך להיות נרחב ומקיף?

אתם בהחלט יכולים לצפות למחירים שונים אצל חברות ביטוח שונות, מה שצריך לדרבן אתכם להתמודד עם העניין עוד היום ולהתחיל לעשות כבר עכשיו השוואת מחירים.

מחיר סביר שכל דייר יוכל לעמוד בו בקלות

אם אתם עדיין מחפשים סיבות שבגללן כדאי לכם לעשות עוד היום ביטוח בניין משותף, זו העובדה שבסופו של דבר, בכל חודש בחודשו, התשלום יהיה נמוך עבור כל דייר. למעשה, הדיירים בקושי ישימו לב שהם מפרישים כמה עשרות שקלים בחודש לטובת הביטוח הזה, ולעומת זאת, אם יהיה צורך להפעיל אותו, זה יקל על כולכם מאוד. לכן, אפילו אם יש שכן שמסרב לעניין כדאי מאוד לנסות לשכנע אותו, ויפה שעה אחת קודם.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.