ביטוח בתים משותפים

אתם חיים בבית משותף ולכל אחד מכם יש אינספור ביטוחים? אתם לא זוכרים בכלל על מה אתם משלמים בכל חודש מרוב שכל כך הרבה חשבונות של פוליסות שונות מגיעים אליכם הביתה? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע אתם חושבים לוותר על ביטוח ועד בית או על ביטוח בניין משותף, אך זו טעות חמורה! אם תפנו אל גוף כמו האגודה לתרבות הדיור אתם תראו שהדבר הראשון שימליצו לכם שם הוא לעשות ביטוח בתים משותפים, אז למה אתם מחכים?

למה ביטוח בית משותף הוא כל כך נוח?

בפועל, כאשר עושים ביטוח בניין משותף מחליטים מראש כמה ישלם כל שכן בכל חודש, ולא מדובר על סכום גבוה. העובדות בשטח מראות שכאשר אנחנו משלמים בכל חודש כמה עשרות שקלים על ביטוח, וכאשר כל השכנים משלמים גם הם על הביטוח הזה, בסופו של דבר זה משתלם. יכולות להיות אינספור תאונות, תקלות או מקרים שבהם תזדקקו לעזרת הביטוח, כמו לדוגמא: מצב שבו המעלית מתקלקלת. אם לא תעשו מבעוד מועד ביטוח בניין משותף, אתם לא תאמינו כמה תתעסקו בשאלות כמו מי ישלם, כמה ולמה, וכל זה רק כי המעלית התקלקלה. לעומת זאת, מי שיעשה מבעוד מועד ביטוח ועד בית וביטוח בית משותף יוכל ליהנות מטיפול יעיל במיוחד: פונים אל חברת הביטוח והיא מממנת את התיקון!

האם כל השכנים ישלמו את אותו הסכום?

ברוב המקרים התשובה תהיה חיובית ולכן, אפילו השכן מהקומה הראשונה שבכלל לא עושה שימוש במעלית ישלם בפועל על התיקון שלה, כי הוא משלם בכל חודש על הביטוח. מצד שני, יש מקרים חריגים שבהם לא כל השכנים ישלמו את אותו הסכום, אך חשוב מאוד לסכם על הדברים האלה מראש. כך או כך אתם יכולים להיות בטוחים שאפילו אם תצטרכו להשקיע קצת בשכנוע הדיירים לעשות ביטוח, אתם תראו שזה ישתלם לכם. ביטוח נותן את השקט והוא מקדים תרופה למכה, כך שאם אתם רוצים לחיות בשלווה ובלי מריבות מיותרות עם השכנים, כדאי שתעשו ביטוח בית משותף כבר עכשיו.

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.